Porady na temat remontu mieszkania krok po kroku.

Kuchnia w stylu włoskim

Napisane przez dnia 2013/04/11 w Meble | Brak komentarzy

Kuchnia w stylu włoskim

Stylowe urządzenie swojego mieszkania wymaga również stylowych i nietuzinkowych mebli. Dlatego decydując się na włoskie meble można w naprawdę atrakcyjny sposób umeblować praktycznie całe swoje mieszkanie. Zwłaszcza kuchnia może być gustownie zaaranżowana dzięki takim meblom. Wybierając włoskie meble jako umeblowanie do swojej kuchni, należy liczyć się z tym, że design takiego rodzaju mebli dzieli się w zasadzie na linię klasyczną( retro )oraz nowoczesną.

włoskie meble

Foto: www.meble-wloskie.eu

Dlatego przed kupieniem jakiegokolwiek zestawu czy…

Dlatego przed kupieniem jakiegokolwiek zestawu czy też pojedynczych mebli, warto przemyśleć, w jakim dokładnie stylu chciałoby się urządzić swoją kuchnię. Włoskie meble projektowane są przez takie znane nazwiska w świecie designu, jak na przykład Pininfarina, R. Lucci i P. Orlandini, Massimo Iosa Ghini, czy też Giovanni Offeredi, dlatego nie ma potrzeby martwić się o to, że meble takiej produkcji nie będą ładne. W przypadku propozycji klasycznych liczyć można między innymi na bogatą ornamentykę, ale oczywiście nie przesadzoną. W przypadku linii nowoczesnych dominować będzie minimalizm i chłodne, metaliczne wręcz barwy.

włoskie meble

Foto: meble-wloskie.e-kielce.com

Warto więc przede wszystkim obejrzeć kilka katalogów…

Warto więc przede wszystkim obejrzeć kilka katalogów meblowych, żeby zobaczyć przynajmniej przykładowe aranżacje kuchenne i ostatecznie podjąć właściwą decyzję.

włoskie meble

Foto: www.comodo.pl

Najnowsze komentarze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>